Vytvoření loga

Vytvoříme pro vás profesionální a použitelné logo, které bude reprezentovat vaši firmu nebo produkt. Získáte tak originální značku splňující všechny důležité požadavky kvalitního loga.

Nabídneme vám různé a originální návrhy loga

Vytvoříme pro vás libovolné množství návrhů (běžné jsou 3 návrhy), ze kterých si budete vybírat. Získáte naše doporučení, jaký návrh by měl dle našich zkušenosti nejlépe reprezentovat vaši firmu nebo produkt.

Různé varianty loga

Logo finalizujeme dle vašich pocitů a našich zkušeností

Vytvoření loga také samozřejmě zahrnuje revize, což jsou úpravy, pomocí kterých logo společnou komunikací dotáhneme do finální fáze. V této fázi je možné upravovat více než jeden návrh, tak abychom do finální části tvorby loga mohli vybrat návrh, který skutečně splňuje důležité požadavky pro kvalitní logo a jste s ním spokojeni.

Finalizace návrhu loga

Finální návrh předáváme v různých výstupech

Vaše nové logo vám poskytneme v mnoha formátech, různých barevných variantách a na různém pozadí. Různé formáty a barevnosti využijete zejména při budoucí aplikaci loga např. na webových stránkách nebo tiskovinách. 

Předání loga v různých grafických formátech.

Výhodou je mít logo manuál

Ke každému logu je dobré mít logo manuál, který definuje pravidla pro použití loga.

Logomanuál s definicemi pro správné použití loga.

Logo vyrábíme, abychom ho mohli používat

Navrhneme pro vás nejrůznější firemní a reklamní tiskoviny, které budou vycházet z grafiky loga a budou vás každým dnem kreativně reprezentovat před vaší cílovou skupinou. Tyto tiskoviny nadefinujeme společně s pravidly pro použití loga v přehledném dokumentu, který bude tak udávat vaši firemní identitu.

Firemní identita s definicemi použití loga a grafiky na firemních a reklamních tiskovinách.

Zadání poptávky na vytvoření loga
Nabízíme nezávaznou poptávku vytvoření nového loga na míru vašemu projektu.
Napište nám »