Jak u nás probíhá tvorba loga?

Nezávazná poptávka »Dodržení správného postupu při tvorbě loga je důležité zejména proto, aby nakonec bylo navrženo kvalitní logo, které vám bude plně vyhovovat a hlavně bude fungovat při budoucích aplikacích. Pokud se chcete dozvědět jak loga tvoříme my, čtěte dále.

Postup tvorby nového loga

1.   Důkladná analýza

Abychom pro vás mohli vytvořit skutečně kvalitní logo, které bude důstojně reprezentovat vaši firmu, budeme od vás potřebovat informace o firmě, projektu nebo webové stránce a produktech nebo myšlenkách, které nabízí. Především potřebujeme poznat obor vašeho podnikání, popis vašich činností a vaši alespoň hrubou představu o novém logu (barevnost, charakter loga). Dále potřebujeme informace o vaší cílové skupině a co nejvíce informací o vaší konkurenci, kterou musíme vytvořením loga společně překonat.

2.   Tvorba návrhů loga

Nejdéle do týdne od zadání pro vás připravíme několik kompletních návrhů loga s popisem, které vám objasní smysl tvarů a použítých písem. Návrhy vašeho nového loga připravíme a zobrazíme v situacích, které při používání loga pravděpodobně nastanou, abyste si použití loga mohli lépe představit. (různé barevné varianty, černobílá varianta, varianta na tmavém pozadí)

3.   Úprava loga dle připomínek

Jakmile si z návrhů loga vyberete ten, který se vám líbí nejvíce, pošlete nám své připomínky a poznámky. My podle těchto vašich připomínek logo upravíme s ohledem na zachování kvality loga (např. změna písma, barevnosti nebo úprava symbolu). Tento proces se opakuje tak dlouho, než jste s novým logem naprosto spokojeni.

4.   Dokončení loga

Dokončený a schválený návrh loga připravíme do nejpoužívanějších rastrových a vektorových formátů, které vám zašleme v přehledném kompletu. Pokud budete mít zájem, vytvoříme k logu i stručný logo manuál s pravidly pro používání loga.

5.   Platba a předání loga

Na konec vám zašleme všechna potřebná data a fakturu. Logo můžete začít používat okamžitě po proplacení faktury. Pokud budete s našimi službami spokojeni, není vyloučená dlouhodobá spolupráce při návrhu reklamních tiskovin nebo vytvoření grafických návrhů webů.

 

Kontaktujte nás a my s vámi projdeme tento proces na cestě ke kvalitnímu logu, které vás bude spolehlivě reprezentovat.

 

Vybrané reference

Zobrazit další reference

Co o nás řekli?

Spolupráce s firmou Chcilogo.cz byla velice profesionální a výstupy velice kreativní. Děkujeme panu Košnarovi za vstřícný přístup a stoprocentní plnění našich náročných požadavků a to s velmi rychlou odezvou. Doporučujeme.

Co o nás řekli? Erik Meldik & Čeněk stýblo

 

Již několikrát jsme si pro naše projekty nechávali vytvořit logo, ale až s firmou Chcilogo.cz jsme se přesvědčili o tom, že to lze kreativně, rychle, kvalitně a absolutně bez komplikací.

Co o nás řekli? Lukáš Benzl

 

Proč si vybrat nás?

  • Naše práce nás baví
  • Důkladně analyzujeme
  • Sledujeme moderní trendy
  • Komunikujeme vstřícně
Kontaktujte nás
Zadání poptávky na vytvoření loga
Nabízíme nezávaznou poptávku vytvoření nového loga na míru vašemu projektu.
Napište nám »