Ceník tvorby loga a corporate identity.

Nezávazná poptávka » Cena za tvorbu loga, logomanuálu nebo corporate identity je velmi individuální záležitost. Každý zákazník má jiné představy a cíle, které se mohou v ceně zohlednit z důvodu náročnosti zakázky. Vaši cenovou kalkulaci tvorby loga vám rádi rychle zpracujeme a zašleme.

Proč nemáme pevné ceny za tvorbu loga, logomanuálu a corporate identity?

  • Cenovou nabídku vytváříme přesně na míru vaší firmě nebo projektu

Každá firma je jiná a má tak logicky jiné požadavky na logo a firemní identitu. Jinak z hlediska ceny budeme přistupovat k větší firmě, která potřebuje nadčasové a použitelné logo, které se bude aplikovat na desítkách různých tiskovin a propagačních materiálů a jinak k projektu, který je doma na internetu a fyzicky tak příliš nekomunikuje.

  • Neodsuzujeme klienty, kteří mají málo prostředků

Nebojte se nám napsat i pokud s podnikáním teprve začínáte. Jsme schopni se s vámi domluvit na speciálních podmínkách a také vám poradit jak s vlastní firemní identitou v začínající společnosti nakládat. Rádi stojíme u samotného zrodu nových firem a internetových projektů.

  • Důležité je komunikovat a hledat společně vhodný způsob, jak spolupracovat

Pokud si stále nejste jistí, zda nové logo nebo firemní identitu potřebujete, neváhejte nám napsat a my to s vámi prokonzultujeme. Dáme vám důležité rady, které vycházejí z našich zkušenosti. Více o tom, jaké by mělo být kvalitní logo si můžete přečíst zde. Pokud chcete vědět, jak loga tvoříme naštivte tuto stránku.

Neváhejte a pište

Položky označené * jsou povinné
Název firmy nebo vaše jméno:
* Váš e-mail:
Váš telefon:
* Vaše poptávka nebo dotaz:
Vyplňte prosím výsledek (číslo)
* tři plus pět
Zadání poptávky na vytvoření loga
Nabízíme nezávaznou poptávku vytvoření nového loga na míru vašemu projektu.
Napište nám »